SIT9002AI-33N18DT
SiTimeSiTime
SIT9002AI-33N18DT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AI-33N18DT
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V SMD
Podatkovni listi: SIT9002AI-33N18DT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AI-33N18DT
Številka dela SIT9002AI-33N18DT Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12947 pcs Podatkovni list SIT9002AI-33N18DT.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -2.00%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CML
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 51mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz