SIT9002AI-33N33SD
SiTimeSiTime
SIT9002AI-33N33SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AI-33N33SD
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG CML CTR SPRD 3.3V STBY
Podatkovni listi: SIT9002AI-33N33SD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AI-33N33SD
Številka dela SIT9002AI-33N33SD Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG CML CTR SPRD 3.3V STBY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11635 pcs Podatkovni list SIT9002AI-33N33SD.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CML
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 51mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz