SIT9002AI-43N33DQ
SiTimeSiTime
SIT9002AI-43N33DQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AI-43N33DQ
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V SMD
Podatkovni listi: SIT9002AI-43N33DQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AI-43N33DQ
Številka dela SIT9002AI-43N33DQ Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13027 pcs Podatkovni list SIT9002AI-43N33DQ.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT9002 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod HCSL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 80mA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 220MHz