SIT9002AI-482N33EB68.75000T
SiTimeSiTime
SIT9002AI-482N33EB68.75000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9002AI-482N33EB68.75000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 68.75MHZ OE
Podatkovni listi: SIT9002AI-482N33EB68.75000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9002AI-482N33EB68.75000T
Številka dela SIT9002AI-482N33EB68.75000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 68.75MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19615 pcs Podatkovni list SIT9002AI-482N33EB68.75000T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9002
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod HCSL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 68.75MHz natančen opis 68.75MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 80mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -