SIT9003AC-13-18SD-5.00000Y
SiTimeSiTime
SIT9003AC-13-18SD-5.00000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AC-13-18SD-5.00000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 5.0000MHZ LV-CMOS/LVTTL
Podatkovni listi: SIT9003AC-13-18SD-5.00000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AC-13-18SD-5.00000Y
Številka dela SIT9003AC-13-18SD-5.00000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 5.0000MHZ LV-CMOS/LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83123 pcs Podatkovni list SIT9003AC-13-18SD-5.00000Y.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT9003
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 5MHz natančen opis 5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 0.8µA