SIT9003AC-14-33ED-72.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9003AC-14-33ED-72.000000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AC-14-33ED-72.000000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Podatkovni listi: SIT9003AC-14-33ED-72.000000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AC-14-33ED-72.000000Y
Številka dela SIT9003AC-14-33ED-72.000000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS/LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88073 pcs Podatkovni list SIT9003AC-14-33ED-72.000000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT9003
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena SIT9003AC-14-33ED-72.00000Y
SIT9003AC-14-33ED-72.00000Y-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 72MHz
natančen opis 72MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.1mA