SIT9003AC-2-28DO
SiTimeSiTime
SIT9003AC-2-28DO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AC-2-28DO
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.8V
Podatkovni listi: 1.SIT9003AC-2-28DO.pdf2.SIT9003AC-2-28DO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AC-2-28DO
Številka dela SIT9003AC-2-28DO Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.8V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76347 pcs Podatkovni list 1.SIT9003AC-2-28DO.pdf2.SIT9003AC-2-28DO.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -0.50%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT9003 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence (skupaj) ±50ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.1mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 2.2µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz