SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X
SiTimeSiTime
SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Podatkovni listi: SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X
Številka dela SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63359 pcs Podatkovni list SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9003
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-30208-6 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 12MHz
natančen opis 12MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.1mA