SIT9003AI-8-25SB
SiTimeSiTime
SIT9003AI-8-25SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AI-8-25SB
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V
Podatkovni listi: SIT9003AI-8-25SB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AI-8-25SB
Številka dela SIT9003AI-8-25SB Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69014 pcs Podatkovni list SIT9003AI-8-25SB.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9003 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby
Stabilnost frekvence (skupaj) ±50ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
natančen opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.1mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 2.2µA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz