SIT9005ACT2D-18DH
pregled izdelka
Številka dela: SIT9005ACT2D-18DH
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS
Podatkovni listi: SIT9005ACT2D-18DH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9005ACT2D-18DH
Številka dela SIT9005ACT2D-18DH Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15922 pcs Podatkovni list SIT9005ACT2D-18DH.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -2.1%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SIT9005 Ocene -
Izhod LVCMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.030" (0.76mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm natančen opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 5.5mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 141MHz