SIT9005AIB1D-28DN
pregled izdelka
Številka dela: SIT9005AIB1D-28DN
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS
Podatkovni listi: SIT9005AIB1D-28DN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9005AIB1D-28DN
Številka dela SIT9005AIB1D-28DN Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16743 pcs Podatkovni list SIT9005AIB1D-28DN.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -3.71%, Down Spread Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SIT9005 Ocene -
Izhod LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.030" (0.76mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm natančen opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 6.5mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 141MHz