SIT9005AIB7H-18SL
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9005AIB7H-18SL
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS
Podatkovni listi: SIT9005AIB7H-18SL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9005AIB7H-18SL
Številka dela SIT9005AIB7H-18SL Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11194 pcs Podatkovni list SIT9005AIB7H-18SL.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip SSXO
Spread Spectrum Bandwidth ±1.545%, Center Spread Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SIT9005 Ocene -
Izhod LVCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.030" (0.76mm)
Funkcija Standby Stabilnost frekvence (skupaj) -
Stabilnost frekvence ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm natančen opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 5.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 1.5µA
Osnovni resonator MEMS Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 141MHz