SIT9102AI-243N25E200.00000
SiTimeSiTime
SIT9102AI-243N25E200.00000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9102AI-243N25E200.00000
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: SIT9102AI-243N25E200.00000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
23 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9102AI-243N25E200.00000
Številka dela SIT9102AI-243N25E200.00000 Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12065 pcs Podatkovni list SIT9102AI-243N25E200.00000.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9102
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod LVDS
Druga imena 1473-1303
Q8798546
SIT9102AI-243N25E200.00000-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tok - Supply (Max) 76mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -