SIT9120AC-1B3-33S166.666000E
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1B3-33S166.666000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AC-1B3-33S166.666000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AC-1B3-33S166.666000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AC-1B3-33S166.666000E
Številka dela SIT9120AC-1B3-33S166.666000E Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62789 pcs Podatkovni list SIT9120AC-1B3-33S166.666000E.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-3284-2
SIT9120AC-1B3-33S166.666000E-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 166.666MHz
natančen opis 166.666MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS