SIT9120AC-1C3-25E125.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1C3-25E125.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AC-1C3-25E125.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.SIT9120AC-1C3-25E125.000000X.pdf2.SIT9120AC-1C3-25E125.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AC-1C3-25E125.000000X
Številka dela SIT9120AC-1C3-25E125.000000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-1217-2 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS