SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y
Številka dela SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55223 pcs Podatkovni list SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-7695-2
SIT9120AC-1D3-33S133.330000Y-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 133.33MHz
natančen opis 133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS