SIT9120AC-2BF-25S74.175824G
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AC-2BF-25S74.175824G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 7
Podatkovni listi: SIT9120AC-2BF-25S74.175824G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AC-2BF-25S74.175824G
Številka dela SIT9120AC-2BF-25S74.175824G Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26096 pcs Podatkovni list SIT9120AC-2BF-25S74.175824G.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-10411-2
SIT9120AC-2BF-25S74.175824G-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)