SIT9120AC-2C1-33S74.250000Y
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AC-2C1-33S74.250000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 7
Podatkovni listi: SIT9120AC-2C1-33S74.250000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AC-2C1-33S74.250000Y
Številka dela SIT9120AC-2C1-33S74.250000Y Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51803 pcs Podatkovni list SIT9120AC-2C1-33S74.250000Y.pdf
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-11168-2
SIT9120AC-2C1-33S74.250000Y-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)