SIT9120AC-2C3-33S106.250000X
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AC-2C3-33S106.250000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AC-2C3-33S106.250000X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AC-2C3-33S106.250000X
Številka dela SIT9120AC-2C3-33S106.250000X Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36024 pcs Podatkovni list SIT9120AC-2C3-33S106.250000X.pdf
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-12195-2
SIT9120AC-2C3-33S106.250000X-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)