SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y
Številka dela SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y Proizvajalec SiTime
Opis -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42924 pcs Podatkovni list SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y.pdf
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-13618-2
SIT9120AC-2D2-25E148.351648Y-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)