SIT9120AI-1B2-33S166.660000E
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1B2-33S166.660000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-1B2-33S166.660000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AI-1B2-33S166.660000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-1B2-33S166.660000E
Številka dela SIT9120AI-1B2-33S166.660000E Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41824 pcs Podatkovni list SIT9120AI-1B2-33S166.660000E.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-16157-2
SIT9120AI-1B2-33S166.660000E-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)