SIT9120AI-1B3-25S74.175824G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1B3-25S74.175824G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-1B3-25S74.175824G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7
Podatkovni listi: SIT9120AI-1B3-25S74.175824G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-1B3-25S74.175824G
Številka dela SIT9120AI-1B3-25S74.175824G Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30975 pcs Podatkovni list SIT9120AI-1B3-25S74.175824G.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-16561-2
SIT9120AI-1B3-25S74.175824G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 74.175824MHz
natančen opis 74.175824MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS