SIT9120AI-1C3-25E166.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1C3-25E166.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-1C3-25E166.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AI-1C3-25E166.000000X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-1C3-25E166.000000X
Številka dela SIT9120AI-1C3-25E166.000000X Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38471 pcs Podatkovni list SIT9120AI-1C3-25E166.000000X.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-18665-2
SIT9120AI-1C3-25E166.000000X-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 166MHz
natančen opis 166MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS