SIT9120AI-1C3-33S150.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1C3-33S150.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-1C3-33S150.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AI-1C3-33S150.000000X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-1C3-33S150.000000X
Številka dela SIT9120AI-1C3-33S150.000000X Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30391 pcs Podatkovni list SIT9120AI-1C3-33S150.000000X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-18929-2
SIT9120AI-1C3-33S150.000000X-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 150MHz
natančen opis 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS