SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
Podatkovni listi: SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y
Številka dela SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.25V-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53804 pcs Podatkovni list SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y.pdf
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-19122-2
SIT9120AI-1C3-XXS156.250000Y-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)