SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y
Številka dela SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52951 pcs Podatkovni list SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-20495-2
SIT9120AI-1D2-33E133.333300Y-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 133.3333MHz
natančen opis 133.3333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS