SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.25V-3
Podatkovni listi: SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y
Številka dela SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.25V-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45639 pcs Podatkovni list SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-20785-2
SIT9120AI-1D2-XXS148.500000Y-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 148.5MHz
natančen opis 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS