SIT9120AI-2B1-25E133.333000G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B1-25E133.333000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-2B1-25E133.333000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1
Podatkovni listi: SIT9120AI-2B1-25E133.333000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-2B1-25E133.333000G
Številka dela SIT9120AI-2B1-25E133.333000G Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32453 pcs Podatkovni list SIT9120AI-2B1-25E133.333000G.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-21977-2
SIT9120AI-2B1-25E133.333000G-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)