SIT9120AI-2B1-25S75.000000G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B1-25S75.000000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-2B1-25S75.000000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 7
Podatkovni listi: SIT9120AI-2B1-25S75.000000G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-2B1-25S75.000000G
Številka dela SIT9120AI-2B1-25S75.000000G Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 7 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33621 pcs Podatkovni list SIT9120AI-2B1-25S75.000000G.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Druga imena 1473-22143-2
SIT9120AI-2B1-25S75.000000G-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)