SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y
Številka dela SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51190 pcs Podatkovni list SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9120
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 1473-24314-2
SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 148.5MHz
natančen opis 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS