SIT9121AC-1B2-XXE125.000000G
SiTimeSiTime
SIT9121AC-1B2-XXE125.000000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9121AC-1B2-XXE125.000000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9121AC-1B2-XXE125.000000G
Številka dela SIT9121AC-1B2-XXE125.000000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9121
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-28745-2
SIT9121AC-1B2-XXE125.000000G-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS