SIT9121AC-2CF-33E148.351648Y
SiTimeSiTime
SIT9121AC-2CF-33E148.351648Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9121AC-2CF-33E148.351648Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 148.351648MHZ LVDS SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9121AC-2CF-33E148.351648Y
Številka dela SIT9121AC-2CF-33E148.351648Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 148.351648MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9121
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 1473-29089-2
SIT9121AC-2CF-33E148.351648Y-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 148.351648MHz
natančen opis 148.351648MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS