SIT9121AI-1B1-XXE100.000000E
SiTimeSiTime
SIT9121AI-1B1-XXE100.000000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9121AI-1B1-XXE100.000000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9121AI-1B1-XXE100.000000E
Številka dela SIT9121AI-1B1-XXE100.000000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9121
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-29221-2
SIT9121AI-1B1-XXE100.000000E-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 100MHz
natančen opis 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS