SIT9121AI-1C3-33E129.333333T
SiTimeSiTime
SIT9121AI-1C3-33E129.333333T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9121AI-1C3-33E129.333333T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 129.333333MHZ LVPECL
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9121AI-1C3-33E129.333333T
Številka dela SIT9121AI-1C3-33E129.333333T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 129.333333MHZ LVPECL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT9121
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-29274-2
SIT9121AI-1C3-33E129.333333T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 129.333333MHz
natančen opis 129.333333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS