SIT9121AI-2D2-33E156.253906T
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2D2-33E156.253906T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9121AI-2D2-33E156.253906T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 156.253906MHZ LVDS SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9121AI-2D2-33E156.253906T
Številka dela SIT9121AI-2D2-33E156.253906T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 156.253906MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9121
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 1473-29774-2
SIT9121AI-2D2-33E156.253906T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 156.253906MHz
natančen opis 156.253906MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS