SIT9122AI-2D-33E
SiTimeSiTime
SIT9122AI-2D-33E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9122AI-2D-33E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC PROG LVDS 3.3V 20PPM EN/DS
Podatkovni listi: 1.SIT9122AI-2D-33E.pdf2.SIT9122AI-2D-33E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9122AI-2D-33E
Številka dela SIT9122AI-2D-33E Proizvajalec SiTime
Opis OSC PROG LVDS 3.3V 20PPM EN/DS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12962 pcs Podatkovni list 1.SIT9122AI-2D-33E.pdf2.SIT9122AI-2D-33E.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT9122 Ocene -
Programabilni tip Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence (skupaj) - Stabilnost frekvence ±20ppm
natančen opis XO (Standard) LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 220MHz ~ 625MHz