SIT9122AI-2D3-25E233.333330X
SiTimeSiTime
SIT9122AI-2D3-25E233.333330X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9122AI-2D3-25E233.333330X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 233.33333MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: SIT9122AI-2D3-25E233.333330X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9122AI-2D3-25E233.333330X
Številka dela SIT9122AI-2D3-25E233.333330X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 233.33333MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22835 pcs Podatkovni list SIT9122AI-2D3-25E233.333330X.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT9122
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena 1473-1328-2
SIT9122AI-2D3-25E233.333330X-ND
SIT9122AI-2D3-25E233.33333X
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 233.33333MHz
natančen opis 233.33333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS