SIT9156AI-1DF-25E156.250000T
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9156AI-1DF-25E156.250000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 2.5V 156.25MHZ
Podatkovni listi: SIT9156AI-1DF-25E156.250000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9156AI-1DF-25E156.250000T
Številka dela SIT9156AI-1DF-25E156.250000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 2.5V 156.25MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6449 pcs Podatkovni list SIT9156AI-1DF-25E156.250000T.pdf
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)