SIT9156AI-2BF-33E156.250000G
SiTimeSiTime
SIT9156AI-2BF-33E156.250000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9156AI-2BF-33E156.250000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 3.3V 156.25MHZ
Podatkovni listi: SIT9156AI-2BF-33E156.250000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9156AI-2BF-33E156.250000G
Številka dela SIT9156AI-2BF-33E156.250000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 3.3V 156.25MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5327 pcs Podatkovni list SIT9156AI-2BF-33E156.250000G.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT9156
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 156.25MHz
natančen opis 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS