ASMA500E174L13
SirettaSiretta
ASMA500E174L13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASMA500E174L13
Proizvajalec / znamka: Siretta
Opis izdelka CBL ASSY SMA-FME PLUG 16.4'
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASMA500E174L13
Številka dela ASMA500E174L13 Proizvajalec Siretta
Opis CBL ASSY SMA-FME PLUG 16.4' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2837 pcs Podatkovni list
Style SMA to FME Serija -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 196.9" (5.0m) 16.4'
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Spol Male to Male Frekvenca - maks 6GHz