ASMZG1500F058L13
SirettaSiretta
ASMZG1500F058L13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASMZG1500F058L13
Proizvajalec / znamka: Siretta
Opis izdelka CBL ASSY FME-TNC JACK-PLUG 49.2'
Podatkovni listi: 1.ASMZG1500F058L13.pdf2.ASMZG1500F058L13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASMZG1500F058L13
Številka dela ASMZG1500F058L13 Proizvajalec Siretta
Opis CBL ASSY FME-TNC JACK-PLUG 49.2' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1845 pcs Podatkovni list 1.ASMZG1500F058L13.pdf2.ASMZG1500F058L13.pdf
Style FME to TNC Serija -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 590.6" (15.0m) 49.2'
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Spol Female to Male Frekvenca - maks 6GHz