85100E107P50
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 85100E107P50
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 85100E107P50.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 85100E107P50
Številka dela 85100E107P50 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 4231 pcs Podatkovni list 85100E107P50.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-7 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-26482, 851
Pakiranje Bulk Druga imena S85100E107P50
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 7 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 HB Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy