8D013F04PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D013F04PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 4C 4#16 PIN RECP
Podatkovni listi: 1.8D013F04PN.pdf2.8D013F04PN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D013F04PN
Številka dela 8D013F04PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 4C 4#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2563 pcs Podatkovni list 1.8D013F04PN.pdf2.8D013F04PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-4 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-1359
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 4 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D013F08AN
8D013F08AN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 8C 8#20 PIN RECP
Na zalogi: 2990 pcs
Prenesi: 8D013F08AN.pdf
RFQ
8D013F04PN-LC
8D013F04PN-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT