8D013W03SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D013W03SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 3C 3#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D013W03SN.pdf2.8D013W03SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D013W03SN
Številka dela 8D013W03SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 3C 3#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2010 pcs Podatkovni list 1.8D013W03SN.pdf2.8D013W03SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-3 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-1463
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 3 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A