8D015W19PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D015W19PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D015W19PC-LC.pdf2.8D015W19PC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D015W19PC-LC
Številka dela 8D015W19PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2407 pcs Podatkovni list 1.8D015W19PC-LC.pdf2.8D015W19PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-2074 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -