8D017F26PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D017F26PD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 26C 26#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 1.8D017F26PD.pdf2.8D017F26PD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D017F26PD
Številka dela 8D017F26PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 26C 26#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1392 pcs Podatkovni list 1.8D017F26PD.pdf2.8D017F26PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-2368
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A