8D017Z20PN
pregled izdelka
Številka dela: 8D017Z20PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Podatkovni listi: 8D017Z20PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D017Z20PN
Številka dela 8D017Z20PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1304 pcs Podatkovni list 8D017Z20PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-20 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 20
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 5A, 23A