8D021F16SA
pregled izdelka
Številka dela: 8D021F16SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 16C 16#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D021F16SA.pdf2.8D021F16SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021F16SA
Številka dela 8D021F16SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 16C 16#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1726 pcs Podatkovni list 1.8D021F16SA.pdf2.8D021F16SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-2704
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D021F16SA-LC
8D021F16SA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT