8D021F41PA
pregled izdelka
Številka dela: 8D021F41PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 41C 41#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 1.8D021F41PA.pdf2.8D021F41PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021F41PA
Številka dela 8D021F41PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 41C 41#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1619 pcs Podatkovni list 1.8D021F41PA.pdf2.8D021F41PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-2768
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D021F41PC-LC
8D021F41PC-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 1948 pcs
Prenesi: 8D021F41PC-LC.pdf
RFQ
8D021F41PA-LC
8D021F41PA-LC