8D021F41SB
pregled izdelka
Številka dela: 8D021F41SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 41C 41#20 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D021F41SB.pdf2.8D021F41SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021F41SB
Številka dela 8D021F41SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 41C 41#20 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1674 pcs Podatkovni list 1.8D021F41SB.pdf2.8D021F41SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-2778
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A